• Web10.Az Master Forum AZ domain pulsuz etdi..
  • Web10.Az-da SEO Turniri Çox yaxinda..

Hosting Bazasina Baxilmalidir

Nazim6677

Aktiv istifadəçi
Qeyd olma Tarixi
29 Mar 2024
Web10+
8
ölkə
Azerbaycan
Şəhər
Sumqayit
Salam tecili endir.org saytinin
Bazasina baxmaq lazimdir kim komek.etmek isteyirse seksiya yazssin parolu verin

Qeyd olma Tarixi
16 Okt 2023
Web10+
23
ölkə
Azrebaycan
Şəhər
Baki
Xəbərdarliq... Mövzu Başlığını düzəldin... Belə Başlıqlarla Mövzu açmağ Qadağandır.

Qeyd olma Tarixi
16 Okt 2023
Web10+
23
ölkə
Azrebaycan
Şəhər
Baki
Mövzu adı düzəliş edildi birdaha ki Mövzu başlığın düzgün seçin.Uğurlar

Nazim6677

Aktiv istifadəçi
Qeyd olma Tarixi
29 Mar 2024
Web10+
8
ölkə
Azerbaycan
Şəhər
Sumqayit
Qaqam dunen gece saat 3 e qeder oturdim hec ne ede bilmedim deye sene qurban eseblewib sildim.indi ora chat atmiwam.onuda hec ustanovka ede bilmirem.bazanin parolun versem ustavka edersen xahis edirem

Qeyd olma Tarixi
8 Aprl 2024
Web10+
21
ölkə
Azerbaycan
Şəhər
Baki
Qaqam dunen gece saat 3 e qeder oturdim hec ne ede bilmedim deye sene qurban eseblewib sildim.indi ora chat atmiwam.onuda hec ustanovka ede bilmirem.bazanin parolun versem ustavka edersen xahis edirem
Bəy səndə məqsəd nədir? Sayt yığmağı öyrənmək istəyirsən ya nəsə praektin var?

Nazim6677

Aktiv istifadəçi
Qeyd olma Tarixi
29 Mar 2024
Web10+
8
ölkə
Azerbaycan
Şəhər
Sumqayit
Qaqam acigim deyim ki her kes kimi mende pul qazanmaq isteyirem.amma skript ne bilim daha neler birden bire almaq olur niye cunki bu ne vaxtq taninar ne vaxta gelir getirer bilinmir ona gore buna pul qoymagada qorxuram.men istedim evvelce hosting satisi ile mewgul olam dunen ki skript biling skriptidr.sildim onu.bax bundan pul qazanmaq isteyerem,alis veris saytida.birdene de ozume chat isteyirdim dunen tapdim skrioti bunuda yukleye bilmirem.aznetde bezileri ac canavardi hazirdilar ele adami parcalamaga.Adama deyerler damara baxib qan alda .hec kim yenjye destek ve ya komek olmaq istemir.ele basimizdan basmaq isteyirler.ele bil menim elim.coreye catsa bunlara gunah olar.dunen bjrine dedimde dedim ki men qazanim kj kimise qazandirimda .ele bir ucadan pul qoy.neticede yox.ona verdiyim pulu evimde 2.dene korpe.var olara verermde .yeni meqsed budur ki pul qazanam k ki qaldi cata ondada pul var amma semimj deyim ki cati ona gore isteyirem ki hemise istemisem ki ozumun catim olsun.bir sozle arzumdur.indj ona.gore.deyirem mumkundurse o cati bazaya atmiwam onu ustanovka edesen.xahis edirem

Qeyd olma Tarixi
8 Aprl 2024
Web10+
21
ölkə
Azerbaycan
Şəhər
Baki
Qaqam acigim deyim ki her kes kimi mende pul qazanmaq isteyirem.amma skript ne bilim daha neler birden bire almaq olur niye cunki bu ne vaxtq taninar ne vaxta gelir getirer bilinmir ona gore buna pul qoymagada qorxuram.men istedim evvelce hosting satisi ile mewgul olam dunen ki skript biling skriptidr.sildim onu.bax bundan pul qazanmaq isteyerem,alis veris saytida.birdene de ozume chat isteyirdim dunen tapdim skrioti bunuda yukleye bilmirem.aznetde bezileri ac canavardi hazirdilar ele adami parcalamaga.Adama deyerler damara baxib qan alda .hec kim yenjye destek ve ya komek olmaq istemir.ele basimizdan basmaq isteyirler.ele bil menim elim.coreye catsa bunlara gunah olar.dunen bjrine dedimde dedim ki men qazanim kj kimise qazandirimda .ele bir ucadan pul qoy.neticede yox.ona verdiyim pulu evimde 2.dene korpe.var olara verermde .yeni meqsed budur ki pul qazanam k ki qaldi cata ondada pul var amma semimj deyim ki cati ona gore isteyirem ki hemise istemisem ki ozumun catim olsun.bir sozle arzumdur.indj ona.gore.deyirem mumkundurse o cati bazaya atmiwam onu ustanovka edesen.xahis edirem
DLE indi yükləyirəm. Ama bu directAdminen heç baş açmadım. mən cpnael işlətmişəm həmişə.

qazanmağa gələndə Sıfırdan başlayırsansa heçnə edə bilməyəcəksən pul qoymadan. Tam səmimi deyrəm. Bir şeyi satmaq üçün gərək məlumatın ola. Odaki nese problem çıxanda burda ya başqa forumda yazıb cavab gözləməklə müştəri qazana bilməyəcəksən.

Çay məsələsi isə lap çətindi. Pulsuzları keçdim. Pullu çat skriptləridə artıq o vəziyətdədiki bəziləri bilə bilə boşluq qoyurki nəsə biraz artış olan kimi ordanda levi gəlir ala bilsin. Oa görə Azərbaycandaki satılan çat skrptlerinin heç birinə güvənim yoxdu. Əli vəlininkin isliyir. Vəli pirvəlikində boşluq tapır. Belə belə uzanır söhbət.

Nazim6677

Aktiv istifadəçi
Qeyd olma Tarixi
29 Mar 2024
Web10+
8
ölkə
Azerbaycan
Şəhər
Sumqayit
Qaqam dle yukleyirsen indi ora?

Qeyd olma Tarixi
7 Aprl 2023
Web10+
16
ölkə
Azerbaycan
Şəhər
Baki
Əslində siz köhnə scriptlər işlədirsiniz ona görə problem çıxır @AzeTural ın dediyi kimi free scriptlərdə problem olur ona görə düzgün işləmir boşluqlar olur

Üst Alt